ID e ofertes C1013
Oferta ka 3220 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Alfa Romeo Alfa 147 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
125 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Alfa Romeo 147 JTD. Disqe sportive nr 17 me goma te reja, amortizator sportiv, sistem audio amerikan 800 wat, amplifikator, kasetofon kenwood. Automjeti ka rreth 3-4 muaj qe perdoret ne Shqiperi dhe eshte me te gjitha dokumentat e paguara deri ne Gusht 2015.. Nr kontakti: 0685952999

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355 4 5800025
Shqipëri, Kukësi

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, klimatizator, sedilje lëkure, sistem alarmi