ID e ofertes C8331
Oferta ka 839 shikime
€2,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Alfa Romeo Alfa 147 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: gri e erret Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 85 KM.........: 212300alfa romeo 147 viti 2001 motorr 1.6 benzine + gaz impjant sekuencial ne kok te pistonit i montuar ne itali marka landi renzo, i shenuar ne leje te qarkullimit dhe i montuar ne vendin e gomes rezerve,( shume ekonomike per 100 km harxhon 350 leke) me klima bizone ,sedilje lekure, hapje mbyllje me pult, xhama dhe pasqyra elektrike, goma te reja disqe alumini me te gjitha sherbimet e kryera gati per targimTel. : 0674981047

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0674981047
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin