ID e ofertes C116821
Oferta ka 781 shikime
€12,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
MINI ONE , Veturë
Prodhimi:
2012
Kilometrazhi:
39 100 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Kambio Automaike ,Kontroll dinamik i stabilitetit , timon lekure, sistem alarmi, sedilje sportive cope , tavani dhe kapaket e pasqyrave ngjyre te zeze, sensore shiu, drita Xenon , ajer i kondicjonuar, kompjuter bordi, drita mjergulle para mbrapa, kontroll dinamik i terheqjes, Radio MINI CD.Kontroll dinamik i stabilitetit.Dodiceke bllokues,Mbeshtetese krahu para,Aksesore shtese,Sistem per larjen e fenereve, Drita mjergulle para dhe mbrapa,Ajer i kondicjonuar. Cdo sherbim i kryer ne kocesionare dhe te shenuar ne liber sherbimsh,Disqe alumini . 1.6 benzine

Informacion mbi mjetin

abs, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, mbështetëse krahu, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, sistem alarmi, xhama elektrikë

\