ID e ofertes C79591
Oferta ka 439 shikime
€13,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz R 320 , Fuoristradë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2900 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
169 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MERCEDES BENZ R320 DIZELVITI PRODHIMIT 2007.MAKINA ESHTE FULL OPSION DHE KA VETEM 169.000 ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA ALUMIN ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES . NAVI Me BAGAZHIER 6 CD. MARSHE NE TIMON.AMORTIZIM ME JASTEK AJRI ULJE DHE NGRITJE SIPAS TERRENIT .SENSOR PARKIMI ORIGJINAL ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET AMG DHE GOMA TE SAPO VENA 19. DRITAT BIKSENON.TAPICERI NGJYRE ZEZE KASHMIR.SHUM E PASTER SI NGA BRENDA DHE JASHT. TE GJITHA LETRAT E PAGUARA DERI NE JANAR 2017 ,CMIMI 13.500 EURO MUNDESI NDERRIMI ME MAKIN ME TE VOGEL +LEKE NGA ANA JUAJ cel 0692023112

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

\