ID e ofertes C78579
Oferta ka 725 shikime
€14,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz R 320 , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MERCEDES BENZ R320 V6 DIZEL MOTOR 3.2L.BADY KIT AMG.VITI PRODHIMIT 29.11.2007.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 192000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA ALUMIN ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA.ME MARSHE NE TIMON.TIMON ME NZEMJEI.XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL.ME JESTEK AJRI DHE ME 4POZICIONE ULJE DHE NGRITJE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL ME KAMERA MBRAPA..ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET AMG DHE GOMA TE SAPO VENA 19.DRITAT BIKSENON.TAPICERI NGJYRE ZEZE KASHMIR.SHUM E PASTER SI NGA BRENDA DHE JASHT.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.ME TE GJITHA LETRAT E PAGUARA DERI NE DHJETOR 2016.CMIMI 14000 EURO ME NDERRIM MAKINA KA QMIM TJETER.TANI----VIBER---WHATSAPP 0697923400

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lezha

Informacion mbi mjetin

\