ID e ofertes C84042
Oferta ka 1639 shikime
€3,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 320 , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet mercedes benz E class 320 cdi i vitit 2001,ngjyra blu e erret Kambio automatike,limitator shpejtesie,navigator,klima tronic,sediljet me butona,perde origjinale,disqet nr 17 te kromuar origjinale te mercedesit,gomat 80% te reja,impianti muzikes bosse origjinal nga fabrika,280.000km origjinale mund ti kontrolloni ku te doni,2 celsa origjinal,dritat kseno,letrat te paguara deri ne fund te janarit 2017,te gjitha sherbimet e nevojshme te kryera si vaj e filtra te motorrit dhe kambios,pjeset xhenerike etj.ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike si dhe nga ana kambios,si karroceri dhe tapiceri shum e paster e mbajtur ne garazhd.per me shum info kontaktoni flm.Whatsap-0692121888. Tel-0698466555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin

\