ID e ofertes C83590
Oferta ka 663 shikime
€12,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 320 , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Sensore parkimi, klima , navigator , marmita sport , goma te reja Sallon lekure gri i paster, 207.000 km origjinale , gjendje e shkelqyer tapicerie dhe xhenerike. E mbajtur me shume kujdes. Mund ta kontrolloni ku te doni. Cmimi 12.900 Euro i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

\