ID e ofertes C82685
Oferta ka 566 shikime
€11,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 320 , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet mercedes-benz E320 EVO me motor 2988 nuk e kapin taksat e larta. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer mototike dhe xhenerike. I jane bere te gjitha sherbimet para pak ditesh(me liber servisi). Vaj mototi, vaj kambio, te gjithe filtrat, ferota. Dokumentat i ka te paguara per nje vit.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

\