ID e ofertes C86996
Oferta ka 639 shikime
€2,999
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 170 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet A class 1.7 nafte AVANGARDE , 173.000 KM , i ardhur nga gjermania me dogan te paguar , kamio AUTOMATIKE ,Kondicjoner , tapiceri dhe llamarin shum e mbajtur , gjendja motorrike dhe xhenerike perfekte Tapiceri gjysem Lekur, me letra te paguara

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

\