ID e ofertes C51529
Oferta ka 784 shikime
€4,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Honda CR-V , 4x4
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Gjèndje teknike dhe estetike shum e mirè 1 pronar ardhur nga Toskana Itali

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin

\