ID e ofertes C15833
Oferta ka 560 shikime
€1,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Honda Civic ,
Prodhimi:
1996
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: blu Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Shes Honda Civic sedan 4 dyer viti 96, 1.6 benzine dhe gaz ( impiant sekuencial Landi Renzo Omegas). Dopio Airbag, ABS, kondicioner, radio mp3, manuale, 4 xhama elektrik, mbyllje qendrore. Targa TR.... dokumenta te paguara. Teknikisht perfekte, te gjitha sherbimet te kryera. 1600 euro. 0672349147

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

autoshitje
Tel: 0672349147
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

\