ID e ofertes C75469
Oferta ka 772 shikime
€3,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford C-Max , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Ford C-MAX 1.6 naft shume ekonomik.Makina e sapo ardhur,ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike ,me dogan t paguar

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

\