ID e ofertes C83526
Oferta ka 779 shikime
€1,999
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Stilo , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Fiat stilo 1.9 nafte i 2OO3 me 168000mij km origjinale makina eshte e sapo erdhur nga jashte nuk ka punuar asnje dite ne shqiperi ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per targa , makina ka goma te reja, eshte vertet super me garanzi!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin

\