ID e ofertes C70170
Oferta ka 624 shikime
€4,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C4 , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E kuqe
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Citroen C4 i vitit 2006,1.4 benzine-gaz. Impianti i montuar dhe certifikuar ne itali i shenuar ne lejen e qarkullimit. Mjeti ka vrtem dy jave qe ka hyre ne shqiperi,i sapotarguar,me taksa kolaudim dhe siguracion te prere per nje vit,deri ne janar 2017.Makina eshte ne gjendje te perkryer me te gjitha sherbimet te sapokryera perfshire sherbime xhenerike dhe nderrim vaji filtrash te benzines,vajit,ajrit dhe te gazit. Pompa e gazit e sapovendosur e re. Shume e paster si jasht dhe brenda. Shume.komode,me kondicioner airbag,kompiuter bordi etj.Makina eshte superekonomike,e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi 4900 euro i diskutueshem!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Elbasan

Informacion mbi mjetin

\