ID e ofertes C85431
Oferta ka 626 shikime
€2,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C3 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Bojëqielli
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES CITROEN C3 1.4 NAFT ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGIM NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE,MOTORIKE,XHENERIKE DHE ESTETIKE. ABS,SRS,ESP,4 AIR BAG,RADIO CD ORGJINALE ,2 CELS ME PULT,PILOT AUTOMATIK,XHAMA ELEKTRIK,GOMA TE REJA,TAPICERI NGJYR GRI SH.E MIRMBAJTUR. KONSUMI 4.5 LIT -100 KM

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin

\