ID e ofertes C42900
Oferta ka 888 shikime
€4,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 318 Seria 3 , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
179 999 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shes BMW 320 DIZEL, VITI 1.10,2004,1,9 nafte 4 pistona shum ekonomike 7 marrsha dritat ksenon biksenon,mbyllje qendrore me pult antifurt 2 celsa origjinal,4 gomat SAVA te reja dhe disce origjinale te bmw 16vaj filtra te gjitha te nderruara,xhamat e zi origjinal dhe te shkruar ne leje te qarkullimit i kam dhe xhamat e par te zinj origjinal dhe xhamat pasem te bardhet,modeli m3 sportive,kompjuter bordi tip tronik,sensor parkimi full full full baxho siper dhe shum opsione te vecanta,kabina eshte xix ska asnje gervishtje,brenda eshte full lekur PANA sic shikohet ne foto,sendilet sportive si te x5 dhe me ngrohje.170000 kilometra origjinale mund ta kontrolloni ku te doni garanci ju jap per kilometrat,eshte ne gjendje fantastike dhe shum e shpejte,nje pronar ka pas me zero kilometra eshte bler dhe te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur,makina eshte per njerez merakli dhe qe e adhurojne nje mjet te till,ne vitin 2008 ka dal ne qarkullim ka koh qe se perdor se kam makine tjeter,shitet per arsye se me liron garazhdin,gjithcka eshte ne funksion,cmimi pakkkkk diskutushem.LOOK M 3...0665655554 telefonata serioze

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

\